Визначити густину рідини якщо на глибині 20м гідростатичний тиск в ній дорівнює200кПа


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмаганбетов Алихан.

Ответ:

P=pgh

p=P/gh

p=200*10³/10*20=10³ кг/м³

це вода