азот при ізобарному розширенні виконав роботу А=1000 Дж. Яку кількість теплоти було надано йому,

якщо для нагрівання 1 моля азоту на 1 К в закритому посуді необхідно 20.75 ДЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Кисюк Анастасия.

Ответ:

3500 Дж

Объяснение:

A=1000 Дж    v=1 моль    ΔT=1 K     Q1=20.75 Дж   Q=?

===

При V=const

Q1=(i/2)*v*R*ΔT

i=2*Q1/(v*R*ΔT)=2*20.75/(1*8.31*1)=5

При p=const

Q=ΔU+A=(i/2)*R*ΔT+v*R*ΔT=(i+2)*R*ΔT/2

A=v*R*ΔT

Q=(i+2)*A/2=(5+2)*1000/2=3500 Дж

========================================