Допоможіть будь ласка даю 30 балів. В паспорті електричної праски написано "220В 600Вт". яка

кількість теплоти виділиться в праці за 2 хв роботи при напрузі 220В

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Николай.

Відповідь:

72000Дж

Пояснення:

A=IUt

I=\frac{P}{U}

A=\frac{P*U*t}{U}

A=P*t так як U скорочується

A=600*120=72000Дж