Можно без объяснения!!! Визначте, як зміниться потенціальна енергія парового молота при

підніманні з висоти 20 см над деталлю на висоту 1,5 м, якщо його маса 750 кг: збільшиться на 955,5 Дж збільшиться на 95,5 Дж збільшиться на 8820 Дж збільшиться на 9555 Дж зменшиться на 9555 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Марчик Егор.

Ответ:

Объяснение:

Была энергия:

E₁ = m·g·h₁ = 750·9,8·0,20 = 1 470 Дж

Стала энергия:

E₂ = m·g·h₂ = 750·9,8·1,5 = 11  025 Дж

Изменение энергии:

ΔE = 11 025 - 1 470 = 9 555 Дж

Энергия увеличился на 9 555 Дж