СРОЧНО ОТДАМ 35 БАЛЛОВ ПОЖАЛУЙСТА.Яку роботу потрібно виконати щоб підняти алюмінію плиту об'ємом

1.2 м в кубі.Яка потужність даного механізму якщо час виконання роботи 4хв​

Ответы на вопрос

Отвечает Rakhimov Azat.

Ответ:

324.000 Дж ;1 350 Вт

Объяснение:

V= 1.2 м^3

p(алюминия)=2700кг/м^3

h=10 м

t=4 мин=4*60сек=240сек

A= ?

N=?

1)A=mgh;

m=V*p=1.2*2700=3 240 кг

A= 3240*10*10=324.000 Дж

2)A=N*t

N=A/t=324000/240=1 350 Вт