Мідний провідник зі струмом завдовжки 50 см завис у магнітному полі, індукція якого дорівнює 17 мТл

. Визначте напругу на кінцях провідника.

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.

I=Fa/B*l

U=Fa*R/B*l=g*m*R/B*l=g*P*p*s*l*l/B*l*s=g*P*p*l/B=10*8900*0.5*0.000017/0.017=44.5

Відповідь:

44.5 вольт