Тіло підняли вертикально вгору на 6 м, а потім під кутом 90º протягнули ще 7 м. Визначити шлях і

переміщення

Ответы на вопрос

Отвечает Золотарева Елизавета.

Ответ:

x(t)=xo + Vx * t   -   уравнение равномерного движения

x(t)= 5  -  5  *  t

1) xo=5 м

2) Vx= - 5 м/с

3) Sx(t)=Vx * t

  Sx(t)= -  5 * t

  Sx(5)= - 5 * 5= - 25 м.

Объяснение:

уууууукуу