Визначте, яку кількість теплоти необхідно для нагрівання 150 г соняшникової олії від температури 23

° С до 123 ° С, налитого в чавунну сковорідку масою 1,45 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Черемисинова Настя.

Ответ: 1038 кДж

Дано:

m1 = 150 г = 0,15кг

с1 = 1700 Дж/кг*К

t1 = 23°C

t2 = 123°C

m = 1,45кг

с = 540 Дж/кг*К

Решение:

Q = (t2-t1)(c1m1+cm)

Q = (123-23)(1700 *0,15+540 *1,45) = 1038 кДж