СРОЧНО!!!!!!!!!!!ДАЮ 93 БАЛЛА!!!!! за який час світловий сигнал доходить від землі до місяця ?

відстань між землею та місяцем дорівнює 380000км.

Ответы на вопрос

Отвечает Дулатқызы Сүйрік.

Объяснение:

R=384*10*6 м t=2R/c=768*10*6/3*10*8=256*10* 2=2.56