Щоб підвищити температуру міді масою 1 кг на 1°© потрібно т380 Дж теплоти якою є питома

теплопровідності СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Вадим.

c (питома теплоємність) =

 \frac{Q} {m \timesΔt}

Δt это то же самое, что t2 - t1.

У нас есть масса 1 кг. t2 - t1 = x - (x - 1) = 1.

Тоесть c =

 \frac{380}{1 \times 1}  = 380

Ответ:

 380 \frac{ Дж }{кг \times °C}