Визначте питому теплоємність речовини, якщо для нагрівання 2кг цієї речовини на 2 °C необхідна

кількість теплоти 3 кДж. А. 920 дж/кг* °C. Б.460дж/кг*°C. В. 800 дж/кг*°C. Г. 750дж/кг* °C ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Катюша.

Відповідь:

m=2кг

Δt=2°

Q=3кДж=3000Дж

с-?

c=Q/m*Δt=3000/2*2=750Дж/кг°С

Г. 750дж/кг* °C

Пояснення: