2. (2 бали) Геліокоптер рухається зі швидкістю 50 м/с. Скільки часу три- ватиме подорож, якщо

відстань, яку він долає дорівнює 900 км? скажіть пж срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Серегина Юлия.

Ответ:

50 м/с = 50 * 3.6 = 180 км/ч

t = S/v = 900 / 180 = 5 ч