Для нагрівання 400 г металу від 25 до 45 °С потрібна кількість теплоти 1,12 кДж. Визначте питому

теплоємність металу. СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Тепсуркаев Саламбек.

Ответ:

питомa теплоємність металу 140 Дж/ (кг· град)

Объяснение:

m =  400 г = 0,4 кг

t₁ = 25 °C

t₂ = 45 °C

Q = 1.12 кДж = 1120 Дж

------------------------

с - ?

-------------------------

Q = с· m · (t₂ - t₁)

c = \dfrac{Q}{m\cdot (t_2 - t_1)}  = \dfrac{1120}{0.4\cdot (45 - 25)}  = 140