На якій висоті потенціаальна енргія тіла масою 300г складає 1,8кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Красуля Татьяна.

Ответ:

Eпот = mg*h

h = Eпот/mg

1,8 кДж = 1800 Дж

300 г = 0,3 кг

g = 10 м/с

0,3*10 = 3

h = 1800/3 = 600 м