визначити коефіцієнт жорсткості пружини якщо при підвішуванні тіла масою 8кг пружина видовжилась на

14см​

Ответы на вопрос

Отвечает Бека Бекзат.

Ответ:

571,4 Н/м

Объяснение:

m=8 кг    x=0.14 м    k=?

===

F=m*g=k*x

k=m*g/x=8*10/0.14=571.4 Н/м

===========================