Який час тривала гальванізація якщо при силі струму 50 мА струм звершив роботу 1,5 кдж?Опір ділянки

становить 1ком​

Ответы на вопрос

Отвечает Марозов Макс.

Ответ:

Объяснение:

Q = 1,5 кДж = 1500 Дж

I = 50 мА = 0,05 А

R = 1 кОм = 1000 Ом

t - ?

==============

По закону Джоуля-Ленца:

Q = I²·R·t

t = Q / (I²·R)

t = 1500 / (0,05²·1000) = 600 c