Чому дорівнює густина сплаву заліза та міді , Якщо об'єм сплавлених частин дорівнює вітповідно

600см3 та 400см3..?.. помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кислый Денис.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₁ = 600 см³

V₂ = 400 см³

ρ₁ = 7,9 г/см³ - плотность железа

ρ₂ = 8,9 г/см³ - плотность меди

___________________

ρ - ?

Масса меди:

m₁ = ρ₁·V₁  = 7,9·600  = 4 740 г

m₂ = ρ₂·V₂ = 8,9·400 = 3 560 г

Суммарная масса:

m = m₁ + m₂ = 4 740 + 3 560 = 8 300 г

Суммарный объем:

V = V₁ + V₂ = 600 + 400 = 1 000 см³

Плотность сплава:

ρ = m / V = 8 300 / 1 000 = 8,3 г/см³