Який тиск чинить на рейку чотиривісний вагон масою 68т, якщо площа стикання одного колеса з рейкою

8,5 см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Салова Ксюша.

p=F/S=mg/4S

p=68 000*10/4*8,5*10^-4=200 000 000 (Па)