Який заряд пройде провідником за 10 хв, якщо сила струму дорівнює 200 МА?


Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллина Ясмина.

Дано:

t = 10 мин = 600 с

l = 200 мA = 0,2 А

_______________

Найти: q – ?

  • Решение.

l = q : t → q = l * t = 600 c * 0,2 A = 120 Кл.

Ответ: 120 Кл.