Підвішена до стелі люстра діє на стелю із силою 4900Н. Яка маса люстри?​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжова Алёна.

Ответ:

m=F/g

g=9.8 м/с²=10

m=4900Н/10м/с²=490 кг