Автомобіль, маса якого 3т, зупинився на горинтальній дорозіє Чому дорівнює вага автомобіля? g=10

Н/м Помогите пожалуйста срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Севмаш Фок.

Ответ:

Объяснение:

m = 3 т = 3000 кг

g = 10 Н/кг

P - ?

=========

Вес автомобиля:

P = m·g = 3000·10 = 30000 Н   или   30 кН