Під дією сили тиску вагона 60 кH буферні пружини між вагонами стискаються на 1 см.Визначсилу з якою

тисне вагон якщо пружини стиснулися на 7 см (Відповідь округлий до сотих) Даю 50 балов срооочнооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ: F2=420000H

Объяснение:

Дано:

F1=60kH=60000H   1) k=F1/x1=60000H/0.01m=6000000H/m

x1=1cm=0.01m           2) F2=kx2=6000000H/m*0.07m=420000H

x2=7cm=0.07m

F2 - ?