Плоскому конденсатору електроємністю 500mФ додали заряд 2*10 кл. Визначити енергію електричного

поля конденсатора.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисицкий Миша.

Ответ:

............................


Отвечает Аксёнова Анастасия.

Ответ: 4*10⁻⁹Дж

Объяснение:

C=500мФ=0,0005Ф

q=2*10⁶Кл

----------------

W-?

Решение:

W=q²/2c=(2*10⁻⁶)²/(2*0,0005)=4*10⁻⁹Дж

W=2^2*10Kл^-6/2*5*10^-6Ф=0,004 Дж