Визначити масу тіла, якщо воно важить 45кН срочно надо по братски!


Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Марина.

Ответ:

4500 кг

Объяснение:

Формула знаходження маси тіла — m = F/g.

Підставляємо: m = 45кН/10H/кг = 45000Н/10Н/кг = 4500кг.