на тіло повністю занурене у гас діє виштовхувальна сила 5Н. чому дорівнює об'єм тіла? густина гасу

становить 800 кг/м3, g=10 н/кг (з дано, формулами и решением))

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Денис.

Ответ: 6,25*10⁻⁴м³

Объяснение:

Дано:

Fa=5Н

ρ=800кг/м³

g=10Н/кг

--------------

V-?

Fa=ρgV

V=Fa/(ρg)=5/(800*10)=6,25*10⁻⁴м³