на скільки розтягнеться пружина,жорсткість якої дорівнює 120H /м якщо до неї пілвісити вантаж маса

якого 120г ? g=10Н/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Ваня.

Дано:

k=120 Н/м

m=120 г=0,12 кг

g=10 Н/кг

x-?

Розв'язання:

Fпр=Fтяж

Fпр=kx; Fтяж=mg => kx=mg

x=mg/k=0,12×10/120=0,01 м

Відповідь:пружина розтягнеться на 0,01 м.