Три резистори з опорами 20, 30, 55 Ом з’єднані послідовно. Амперметр, увімкнений у коло, показує

струм 10 А. Визначити опір кола, напругу на кожному резисторі та повну напругу на кінцях ділянки кола.​

Ответы на вопрос

Отвечает Навроцька Діана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

R1=20 Ом, R2=30 Ом, R3=55 Ом, I=10 А

Найти:

R-?, U1-?, U2-?, U3-?, U-?

===

R=R1+R2+R3=20+30+55=105 Ом

U1=IR1=10*20=200 В

U2=IR2=10*30=300 В

U3=IR3=10*55=550 В

U=U1+U2+U3=200+300+550=1050 В

=================================