Через міліамперметр проходить струм 0.2 мА. Скільки електронів проходить щохвилини через

вимірювальний прилад? *

Ответы на вопрос

Отвечает Аметова Сабрина.

Ответ:

Дано:

m = 40 г

p=1 кПа

g=10 Н/кг

Найти

L-?

СИ

m= 0,04 кг

p = 1000

Решение

F = mg

F = 0,04 × 10 = 0,4 H

p = F/S

S = F/p

S = 0,4/1000 = 0,0004 м²

L=корень из S

L = 0,02 M

Ответ: 0,02 м