У посудину налили ацетон. Визначте висоту стовпа ацетону, якщо він чинить на дно посудини тиск 1,75

кПа. Густина ацетону 700 кг/м3 . Прийміть, що g = 10 Н/кг. Відповідь надайте в сантиметрах..

Ответы на вопрос

Отвечает Проценко Алексей.

Ответ: 25см

Объяснение:

Дано:

Р=1,75кПа=1750Па

ρ=700кг/м³-=

g=10Н/кг

--------------

h-?

Р=ρgh

h=P/(ρg)=1750/(700*10)=0,25м=25см