Визначте кінетичну енергію мотоцикліста масою 60 кг який рухається зі швидкістью 30м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Даяна.

ОтветqОтветqфото

фотофото:

Объяснение:


Отвечает Адам Адлет.

Відповідь:

Ек= 27 МДж

Пояснення:

Ек=mv₂/2

Eк=60 000*900/2= 54000/2=27000 000= 27 МДж