Яка маса тіла, якщо його імпульс дорівнює 250 кг*м/ с за швидкості руху 36 км/год?​


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Наташа.

Ответ:

6,94 кг

Объяснение:

p =250 кг·м/с  

V = 36 км/год

__________

m - ?

Импульс тела:

p = m·V

Отсюда масса тела:

m = p / V = 250 / 36 = 6,94 кг