Обчисліть роботу сили тяги автомобіля при його переміщенні на 500 м, якщо сила тяги дорівнює 18KH


Ответы на вопрос

Отвечает Сеславинская Анастасия.

Ответ:

9МДж

Объяснение:

A=F*s =500*18000=9000000=9МДж