Піднімаючись сходами ви виконали силу що дорівнює 10 000 дж на який поверх ви піднялись?Відстань

між поверхами 4 м

Ответы на вопрос

Отвечает Ворошко Макс.

Ответ:

А=10^5 Дж

m=50кг(наприклад)

h1=4м

N-?

__________________________________________

A=FS=mgH

H=A/mg=10^5/50*10=200 м

N=H/h1=200/4=50 поверх