Підйомний кран піднімає вантаж 5 т на висоту 16 м за 1 хвилину. Яка потужність двигуна крана?


Ответы на вопрос

Отвечает Горбань Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

m = 5 т = 5000 кг

h = 16 м

t =  1 хвилину = 60c

N = ?

N = m*g*h / t = 5000*10*16 / 60 == 13.3 кило Ватта