Скільки часу триває покривання виробу шаром нікелю масою за силою струму 2 А ? Еко хімічний

еквівалент нікелю 0,34*10^-6

Ответы на вопрос

Отвечает Белокурова Диана.

Ответ: 44,1мин

Объяснение:

Дано:

k=0,34*10⁻⁶ кг/Кл

I=2A  

m=1,8г=0,0018кг

------------  

t=?

m=k*I*t

t=m/(k*I)=0,0018/(0,34*10⁻⁶*2)=2647с=44,1мин