Електродвигуни трамвая працюють при силі струму 110 А і напрузі 550 В. З якою швидкістю рухається

трамвай, якщо двигуни створюють силу тяги 3600 Н, а їх ККД 70%? Срочно!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Nigga Joseph.

Ответ: 11,8м/с

Объяснение:

Дано:

I=110А

U=550В

F=3600Н

η=70%=0,7

-----------------

V-?

N=FV

N=UIη

V=UIη/F=550*110*0,7/3600=11,8м/с