ПОМОГИТЕ СРОЧНО З гелікоптера, який знаходиться на висоті 400 м, скинуто вантаж. Через який час

вантаж впаде на землю, якщо вертоліт: а) нерухомий; б) опускається з швидкістю 4 м/с; в) піднімається з швидкістю 4 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Грозных Илья.

Ответ: 8,9с; 8,6с; 9,3с

Объяснение:

Дано:

h=400м

g=10м/с²

V01=0

V02=4м/с

М03=-4м/с

-----------------

t1-?; t2-?; t3-?

t1=√(2h/g)=√(2*400/10)=8,9с

t2=(√(Vo²+2gh)-Vo)/g=(√(4²+2*10*400)-4)/10=8,6с

t3=√((2h+Δh)/g)+Δt3=√((2h+V03²/2g)/g+V03/g=

√((2*400+4²/(2*10))/10+4/10=9,3с