Яка кiлькiсть теплоти потрібна для нагрівання сталевої деталі масою 250 г від 47 до 1247 °С? Питома

теплоємність сталі становить 500 дж/кг•С. (даю 30 бл)​

Ответы на вопрос

Отвечает Талгат Дастан.

Ответ:

150 000 Дж = 150 кДж

Объяснение:

Дано:                                                 розвязок

m=250г=0,25 кг                     Q = c*m*(t°2 - t°1)=500*0.25*(1247-47)=

t°1=47°                                      =125*1200=150 000 Дж= 150 кДж

t°2=1247°                                  

c=500

Q - ?