Яка кiлькiсть теплоти необхідна для плавлення 800 г заліза, взятого за температури плавлення? Всi

необхiднi даннi можна взяти з таблиць в кiнцi пiдручника Вiдповiдь запишіть в кДж​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалюк Данил.

Ответ:

Дано

m =800г =0,8 кг

y = 270 дж/кг

Q - ?

розв'язання

Q = y × m

Q = 270 ×0,8 = 216 (дж) = 0,216 (кдж)

(сподіваюсь все правильно)

Объяснение:

"у" при записанні потрібно перевернути , адже це питома теплота плавлення, в мене просто на клавіатурі такого знака немає