Вольтметр, включенный в цепь переменного тока, показывает напряжение 220 В, а амперметр - ток 10.

Рассчитайте аплитудные значения силы тока и напряжения в цепи. Помогите пожалуйста! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Глухих Диана.

Відповідь:

Im=14.1A      Um=310.3V

Пояснення:

Ми маємо змінний струм(за умовою задачі), а це значить , що струм та напруга в колі змініються за законом гармонійних коливань , і тому ми можемо примінити формулу для розрахунку  амплітудних значень сили струму і напруги при гармонійному коливанні, а саме:

I=1/√2*Im    , де I-струм який показує прилад(10А)      Im-амплітудне значення сили струму в колі змінного струму  

1/√2≈0,709    тоді Im≈I/0.709⇒10/0.709=14.1A

Напруга в колі змінного струму теж змінюється за тим самим законом, тому Um=U/0.709⇒220/0.709=310.3V