Жалпы массасы 1т болатын жүгі бар шананы ат мұзбен сүйретіп келнді.Шана табаны мен мұз арасындағы

үйкеліс коэффициенті 0,05. Ат арбаны қандай күшпен тартып келеді

Ответы на вопрос

Отвечает Граненко Артём.

F1=umg=0.05*1000*10=500 H
F=F+F1=mg+F1=10000+500=10500 H кушпен тартады