Визначити кінетичну енергію вагона масою 20 т, що рухається зі швидкістю 1,5 м/с.


Ответы на вопрос

Отвечает Донской Никита.

Ответ:

Е(кин)=mV^2/2=20000 кг* (1,7 м/с)^2/2=28900Дж.

Объяснение: