Знайти масу яблука, якщо при падінні з висоти 4м сила тяжіння виконує роботу 8Дж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Петухов Артём.

Ответ:

m=A/g×h

m=8/10×4=4/80=1,5 или же 0,2

Дано:

g=10H/кг

А=8дж

m-?