Ставлю 100 балів. ТерміновоВоді надали кількість тепла 1,82 МДж. Початкова температура води 100 °С.

Яку кількість води завдяки цій кількості теплоти можна перетворити на пар?​ Відповідь подати округлив до десятих

Ответы на вопрос

Отвечает Клубничкин Ренат.

Ответ:

Объяснение:

Q = 1,82 МДж = 1.82*10^6 Дж

t =  100 °С

L = 2.3*10^6 Дж/кг удельная теплота парообразования воды

m = ?

m = Q / L = 1.82*10^6 / (2.3*10^6) = = 0.8 кг