Двигун легковика за 1 год використав 12 кг дизельного палива. Обчисліть ккд Двигуна якщо він

розвинув потужність 50 квт

Ответы на вопрос

Отвечает Добровольська Андріана.

Дано:

P = 50 кВт = 50000 Вт

m = 12 кг

t = 1 год = 3600c

q=42 МДж/кг = 42×10⁶ Дж/кг

-----------------------------------------------

η - ?

Розв'язок:

η = A / Q = P×t / (m×q) = 50000×3600 / (12×42×10⁶) = 0,36 раза або 36 %