Завдання 3 (2 бали). Визначте скільки теплоти необхідно для перетворення у пару 100 г спирту при

температурі кипіння.

Ответы на вопрос

Отвечает Кухарчук Олег.

Дано:

m = 100 г = 0,01 кг

L = 0,9×10⁶ Дж/кг

t кип.

------------------------------

Q - ?

Розв'язок:

Q = L×m

Q = 0,9×10⁶×0,01 = 9000 Дж = 9 кДж