укажіть значення заряду, що проходить через акумулятор, якщо він заряджається протгом 2 години за

сили струму 5 а

Ответы на вопрос

Отвечает Дербаремдикер Даня.
За формулою Q=I*t, де Q - заряд, I - сила струму, t - час, отримаємо:

Q = I * t = 5 A * 2 год = 10 А*год

Отже, заряд, що пройшов через акумулятор, становить 10 А*год.