1. Чому пружину для динамометрів виготовляють зі сталі, а не з алюмінію? 2. Пружина динамометра

під дією сили 1 Н видовжилася на 20 мм. Під дією якої сили ця пружина видовжується на 8 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Диана.

Ответ:

1) - Пружина, яка використовується в динамометрах, зазвичай виготовляється зі сталі, а не з алюмінію з кількох причин: Міцність: сталь, як правило, міцніша за алюміній і може витримувати більші навантаження, не деформуючись і не руйнуючись. Це важливо для динамометра, де пружина повинна витримувати сили, створювані вимірюваним об’єктом. Еластичність: сталь також більш еластична, ніж алюміній, тобто вона може розтягуватися, а потім повертатися до початкової форми краще, ніж алюміній. Це важливо для динамометра, де пружина повинна мати можливість точно вимірювати зусилля, що до неї прикладаються. Довговічність: сталь також міцніша за алюміній, тобто вона може витримувати багаторазове використання, не руйнуючись і не втрачаючи своєї еластичності. Це важливо для динамометра, де пружина повинна працювати точно з часом. Вартість: хоча алюміній часто дешевший за сталь, у випадку пружини динамометра економія від використання алюмінію часто переважує потреба у міцнішому, еластичнішому та довговічнішому матеріалі. З цих причин сталь є матеріалом вибору для пружини, яка використовується в динамометрах.

2) -

Давайте спочатку обчислимо постійну пружини, k:

k = F/x

де F — сила, а x — розтягнення пружини.

З першого твердження ми знаємо, що коли прикладена сила 1 Н, подовження пружини становить 20 мм (або 0,02 м):

k = 1 Н / 0,02 м = 50 Н/м

Тепер ми можемо використовувати цю постійну пружини, щоб визначити силу, необхідну для розтягнення пружини на 8 см (або 0,08 м):

F = kx = 50 Н/м x 0,08 м = 4 Н

Отже, сила, необхідна, щоб розтягнути пружину на 8 см, дорівнює 4 Н.

Отвечает Солдатин Илья.

1.жорсткість сталі більша, ніж жорсткість міді та свинцю

2. 8/0.20=40

Відповідь: 40Н

Объяснение:

Сподіваюсь правильно!