Ширина книги 20 см,длина 25,толщина обложки 0,5 мм,толщина листа 0,1мм.Объём книги 750 кубических

сантиметрах.Найдите ск листов книги

Ответы на вопрос

Отвечает Голованова Анастасия.

Відповідь: Об'єм книги: 750 куб. см. ; Книга містить 30 сторінок, або 15 аркушів.

Пояснення: Об'єм книги складається з об'єму сторінок і об'єму обкладинки. Об'єм обкладинки складається з двох частин - передньої та задньої обкладинок, тому що обкладинка це два шари - зверху та знизу. Об'єм сторінок дорівнює довжині на ширину на товщину одного листа.

Довжина книги: 25 см

Ширина книги: 20 см

Товщина обкладинки: 0,5 мм = 0,05 см

Товщина одного листа: 0,1 мм = 0,01 см

Об'єм книги: 750 куб. см.

Знаходимо кількість аркушів сторінок:

Об'єм сторінок = (довжина - 2 * товщина обкладинки) * (ширина - 2 * товщина обкладинки) * кількість сторінок * товщина одного листа

750 = (25 - 2 * 0,05) * (20 - 2 * 0,05) * кількість сторінок * 0,01

750 = 24.9 * 19.9 * кількість сторінок * 0,01

кількість сторінок = 750 / (24.9 * 19.9 * 0.01) ≈ 15

Кожен аркуш становить дві сторінки, тому книга містить 30 сторінок. Також враховуючи обкладинки, загальна товщина книги дорівнює:

товщина книги = товщина обкладинок + товщина сторінок

товщина книги = 2 * товщина обкладинки + кількість сторінок * товщина одного листа

товщина книги = 2 * 0,05 + 30 * 0,01 = 0,64 см

Отже, книга містить 30 сторінок, або 15 аркушів, і має товщину 0,64 см.