При розтягуванні пружини на 6см. Виникає сила пружності 1.8Н. Знайдіть жорсткість пружини


Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

Ответ:

Жорсткість пружини (k) визначається як відношення сили пружності до подовження пружини:

k = F/x

де F - сила пружності, x - подовження пружини.

У даному випадку, F = 1.8 Н, x = 6 см = 0.06 м.

Отже,

k = F/x = 1.8 Н / 0.06 м = 30 Н/м.

Отже, жорсткість пружини дорівнює 30 Н/м.

Объяснение:

Отвечает Гапонова Полина.

Відповідь:

Пояснення:

Жорсткість пружини визначається як відношення прикладеної сили до спричиненого переміщення, або як величина, на яку пружина розтягується чи стискається.

У цій задачі задано, що пружина розтягується на 6 см (0,06 м) і на неї діє сила пружності 1,8 Н. Щоб знайти жорсткість пружини, ми можемо скористатися формулою:

жорсткість = сила / переміщення

Підставивши задані значення, отримаємо:

жорсткість = 1,8 Н / 0,06 м

жорсткість = 30 Н/м

Отже, жорсткість пружини становить 30 Н/м.